Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 21

1. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  2. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  3. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  4. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  5. Gödöllői sportolókért is szoríthatunk az Európa Játékokon
    2023-06-17 11:39:25
    A június második felében kezdődő rangos eseményen sportlövészetben olimpiai kvóta is szerezhető a jövő évi párizsi ötkarikás világeseményen való részvételre
  6. Jövő tavasztól már a párizsi olimpiai kvótáért léphet pástra Gödöllő díszpolgára, Gémesi Csanád
    2022-10-13 15:13:23
    A MATE-GEAC kardozója főként csapatban esélyes arra, hogy eljusson a francia fővárosba és újabb ötkarikás éremmel gazdagodjon
  7. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  8. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  9. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  10. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  11. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  12. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  13. Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát
    2021-01-24 17:55:50
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése
  14. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  15. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  16. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  17. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  18. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  19. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  20. Megmentette a TIG DSE sportlövő-szakosztályát a Gödöllői EAC
    2019-12-16 16:43:56
    Az egyetemi egyesület egy újabb, eredményes részleggel gyarapodott, olyannal, amelynek versenyzője olimpiai kvótát szerzett Tokióba
  21. Tóth Krisztina: irány a londoni olimpia!
    2011-05-17 07:54:05
    Ötödik ötkarikás szereplésére készülhet a hétszeres Európa-bajnok asztaliteniszező